^Back To Top

JPScombat

športový Combat club JPS Snina - Humenné

Návštevnosť

574892
DnesDnes341
VčeraVčera690
Tento týždeňTento týždeň1444
Tento mesiacTento mesiac1905
SpoluSpolu574892
Prihlásení uživatelia 0
Práve online návštevníkov 14

Aktuálne počasie

img

Partneri

COMBATCONDOR
Strelecký klub Prešov

DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE
Strelecký klub Michalovce

AIRSOFTOVÝ STRELECKÝ KLUB
Strelecký klub Vranov n./T.

ŠPORTOVÝ KLUB HODKOVCE
Športový strelecký klub

SK TRITON Jesenské
Strelecký klub

PRVÝ PREŠOVSKÝ SK
Strelecký klub

STRELECKÝ KLUB SLUKÁRI
Strelecký klub

CITÁT:

Jedni ju milujú, iní tíško obdivujú, ale sú aj takí, čo sa z rešpektu pred ňou držia radšej stranou. Ak sa vraj do nej zaľúbite, je to láska na celý život. Pre niekoho len kus chladného kovu, ktorý môže ublížiť, iní v ňom však našli krásu i účel .... ZBRAŇ“

Mirka M.

Chlapčenské hry na vojakov, či policajtov, neobišli určite žiadneho príslušníka silnejšieho pohlavia, ale len máloktorí svoje detské hry premenili na realitu.

Je potrebné si uvedomiť, že zbrane tu boli, sú a vždy budú. Zatvárať oči pred týmto faktom, je ako ignorovať prirodzenosť muža ako lovca. Dievčatá od malička obliekajú a kočíkujú bábiky a chlapci vyrábajú praky, luky a oštepy :-) …

Dnes žijeme v komerčnej dobe, kedy si hocikto cez web objedná zbraň, ktorá vyzerá ako skutočná a zrazu s ňou chlapec vo veku 10 rokov pobehuje po lese a ani nevie čo môže spôsobiť a netuší ako na neho reaguje okolie.

Preto náš klub, ktorý už viac ako 13 rokov učí strelcov pravidlá zo všetkých rezortov a oblastí, ponúka alternatívu a možnosť venovať sa streľbe na miestach tomu uspôsobených a schválených. Jednou z alternatív sa volá ACTION AIR IPSC.

 

Čo to vlastne Action Air je ?

Action AIr je dynamická streľba,  ktorá sa strieľa podľa pravidiel IPSC z AirSoftových zbraní.


Daná disciplína je vhodná pre juniorov, začínajúcich strelcov a aj pre tých, ktorí nie sú držiteľmi zbrojných preukazov.

Výhodou  Action Air je finančná nenáročnosť zbraní a munície. Postupne sa začínajú organizovať preteky úrovne Level I, ktoré sú vhodné pre začínajúcich strelcov.

 

... líder AIR IPSC v našom regióne je AIRSOFTOVÝ ŠPORTOVÝ KLUB VRANOV NAD TOPĽOU - klikni

Copyright © 2022 JPScombat Rights Reserved.