^Back To Top

JPScombat

športový Combat club JPS Snina - Humenné

Návštevnosť

765075
DnesDnes138
VčeraVčera145
Tento týždeňTento týždeň283
Tento mesiacTento mesiac4948
SpoluSpolu765075
Prihlásení uživatelia 0
Práve online návštevníkov 1

Aktuálne počasie

img

Partneri

REBELSZONE
REBELSZONE

COMBATCONDOR
Strelecký klub Prešov

DOMINICO
Strelecká škola Dominico

KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV
Klub spišských strelcov

ŠPORTOVÝ KLUB HODKOVCE
Športový strelecký klub

SK TRITON Jesenské
Strelecký klub

PRVÝ PREŠOVSKÝ SK
Strelecký klub

Marián VYŠNÝ
SVK Team PRODUCTION

STRELECKÝ KLUB SLUKÁRI
Strelecký klub

CITÁT:

Jedni ju milujú, iní tíško obdivujú, ale sú aj takí, čo sa z rešpektu pred ňou držia radšej stranou. Ak sa vraj do nej zaľúbite, je to láska na celý život. Pre niekoho len kus chladného kovu, ktorý môže ublížiť, iní v ňom však našli krásu i účel .... ZBRAŇ“

Mirka M.

Chlapčenské hry na vojakov, či policajtov, neobišli určite žiadneho príslušníka silnejšieho pohlavia, ale len máloktorí svoje detské hry premenili na realitu.

Je potrebné si uvedomiť, že zbrane tu boli, sú a vždy budú. Zatvárať oči pred týmto faktom, je ako ignorovať prirodzenosť muža ako lovca. Dievčatá od malička obliekajú a kočíkujú bábiky a chlapci vyrábajú praky, luky a oštepy :-) …

Dnes žijeme v komerčnej dobe, kedy si hocikto cez web objedná zbraň, ktorá vyzerá ako skutočná a zrazu s ňou chlapec vo veku 10 rokov pobehuje po lese a ani nevie čo môže spôsobiť a netuší ako na neho reaguje okolie.

Preto náš klub, ktorý už viac ako 13 rokov učí strelcov pravidlá zo všetkých rezortov a oblastí, ponúka alternatívu a možnosť venovať sa streľbe na miestach tomu uspôsobených a schválených. Jednou z alternatív sa volá ACTION AIR IPSC.

 

Čo to vlastne Action Air je ?

Action AIr je dynamická streľba,  ktorá sa strieľa podľa pravidiel IPSC z AirSoftových zbraní.


Daná disciplína je vhodná pre juniorov, začínajúcich strelcov a aj pre tých, ktorí nie sú držiteľmi zbrojných preukazov.

Výhodou  Action Air je finančná nenáročnosť zbraní a munície. Postupne sa začínajú organizovať preteky úrovne Level I, ktoré sú vhodné pre začínajúcich strelcov.

 

... líder AIR IPSC v našom regióne je AIRSOFTOVÝ ŠPORTOVÝ KLUB VRANOV NAD TOPĽOU - klikni

Copyright © 2024 JPScombat Rights Reserved.